Program January 2003

Date:

Band:

Description:

Wed: 01-01 (live) Dimmy Lee Band  (ex Iggy  Pop) Nieuwjaarsborrel
Fri: 03-01 Guitar Fever Rock
Sat: 04-01 The Yearlings Famous Alt.Country from the lowlands
Mon: 06-01

American Roots in Maloe Melo on Monday Aanvang 21.00 uur Door open 20.30 uur € 5,00
Pharaoh's Daughter (NY U.S.A.)

Wed: 08-01 Rubber Shark - Gemeen Goed - Stronken The best of Melody Line
Fri: 10-01 The Blue Moon Special Jump Blues   Rock 'n Roll
Sat: 11-01 Inner Sole Blues (U.S.A.)
Sun: 12-01

American Roots in Maloe Melo on Sunday Aanvang 21.00 uur Door open 20.30 uur € 5,00
John South Worth (Canada)     Neil Leyton (Canada)

Mon: 13-01

American Roots in Maloe Melo on Monday Aanvang 21.00 uur Door open 20.30 uur € 5,00
Better Red Than Celtic (Canada)

Wed: 15-01 Nico's Band Session with new talent ± 4 Bands
Thur: 16-01 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 17-01 The Tail Draggers Rock a Billy
Sat: 18-01 The BX Blues Band Blues
Sun: 19-01

American Roots in Maloe Melo on Sunday Aanvang 21.00 uur Door open 20.30 uur € 5,00
Club Diana & John Wayne Shot Me

Mon: 20-01

American Roots in Maloe Melo on Monday Aanvang 21.00 uur Door open 20.30 uur € 5,00
The Royal Beat Conspiracy (Sweden)

Tue: 21-01 Student's Session o.l.v. (V.S.P.A.)  
Wed: 22-01 Kymono Catchy Popsongs     (Kymono Night)
Fri: 24-01 The Howlin' Coyotes Onvervalste Rock 'n Roll
Sat: 25-10 J.J.Sharp & The Blues Busters Blues
Sun: 26-01

American Roots in Maloe Melo on Sunday Aanvang 21.00 uur Door open 20.30 uur € 5,00
The Carburetors (U.S.A.)

Mon: 27-01

American Roots in Maloe Melo on Monday Aanvang 21.00 uur Door open 20.30 uur € 5,00
Damon Bramblett (U.S.A.)

Wed: 29-01 Springty Van Ska tot Swingende rock
Fri: 31-01 The Red Shots Rock a Billy   Rock 'n Roll

 

Program February 2003

Date:

Band:

Description:

Sat: 01-02 Fred Clayton & The International Rhythm Connexion  Blues (U.S.A.)
Mon: 03-02 American Roots in Maloe Melo on Monday Door open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Melanie Dekker (Canada)
Wed: 05-02 Mulder + Behave + Autumn Leaves (In samenwerking met Melody Line)
Fri: 07-02 Dixie Fried Rock a Billy
Sat: 08-02 A.A. & The Docters Rock
Mon: 10-02 American Roots in Maloe Melo on Monday Door open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Shannon Lyon (Canada)
Tue: 11-02 Band Stand ± 3 Bands O.L.V Nico (sextreem)
Wed: 12-02 The Snotty Cheekbones (Switzerland) & The 20 belows (DK)  Punkrock
Fri: 14-02 Red Back American Roots Rock 'n Roll
Sat: 15-02 The Blues Machine CD Presentatie Blues
Mon: 17-02 American Roots in Maloe Melo on Monday Door open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Imperial Crowns (U.S.A.)
Tue: 18-02 Student's Session o.l.v. (V.S.P.A.)
Wed: 19-02 Big Dez (France) Blues
Thu: 20-02 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 21-02 Reno Brothers Rock a Billy
Sat: 22-02 Marcel Scherpenzeel Band Blues Rock
Mon: 24-02 American Roots in Maloe Melo on Monday Door open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Jeff Finlin (U.S.A.)
Wed: 26-02 Eclipz Aanvang 22.00uur Nederlandstalige pop
Fri: 28-02 Hillbilly Boogie Men Tribute to Hank Williams

 

Program March 2003

Date:

Band:

Description:

Sat: 01-03 Maloe Melo All Stars & The lazy Sunday Dream  Blues rock
Mon: 03-03 American Roots in Maloe Melo on Monday Door open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Jewel in the Mire (NL)
Wed: 05-03 One - 96bpm - Seraphin (3 bands in samenwerking met Melody Line)
Fri: 07-03 Madison Trio (Germany) Rock 'n Roll  Rock a Billy
Sat; 08-03 JcLake Bluesrock
Mon: 10-03 American Roots in Maloe Melo on Monday Door open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Neil Leyton (Canada) + Support
Tue: 11-03 Band Stand ± 3 Bands O.L.V Nico (sextreem)  
Wed: 12-03 Dus Rock
Fri: 14-03 Catyanks Rock a Billy
Sat: 15-03 A.M.5 (U.K.) Blues
Mon: 17-03 American Roots in Maloe Melo on Monday Door open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Tue: 18-03 Student's Session o.l.v. (V.S.P.A.)  
Wed: 19-03 Blues Brother Castro Rock
Thu: 20-03 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 21-03 Warmoestr.Ramblers Rhytum & Blues - cajun
Sat: 22-03 Mason Casye  (U.S.A.) Blues
Mon: 24-03 American Roots in Maloe Melo on Monday Door open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Geoff McVie, Arthur & Joep
Wed: 26-03 Albino Experiment  (U.K.) Rock
Fri: 28-03 Codray Brothers Rock a Billy
Sat: 29-03 B.B.R.Band (Bellies Blues & Rock Band)
Mon: 31-03 American Roots in Maloe Melo on Monday Door open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Mick Hart  (Australië) + Sophie

 

Program April 2003

Date:

Band:

Description:

Wed. 02-04 Springtij Van Ska tot swingende Rock
Fri. 04-04 Catstones Stones cover band
Sat. 05-04 Spellbound Blues Band Texas Blues
Mon. 07-04 American Roots in Maloe Melo on Monday Deur open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Denise Marie (U.S.A.) Singer songwriter uit New Orleans
Tue: 08-04 Band Stand ± 3 Bands O.L.V Nico (sextreem)  
Wed. 09-04 Delchot * Mary & the Bluebarries * One The best of Melody line
Fri. 11-04 El Rio Trio
Sat. 12-04 Marcel Scherpenzeel Band Blues Rock Texas Style
Mon. 14-04 American Roots in Maloe Melo on Monday Deur open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Wed: 16-04 Uit de Sloot * Schumacher * Beckenbauer Punk Rock
Thu: 17-04 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 18-04 De Biet Sixties
Sat: 19-04 The Bluesscatters Roadhouse Blues
Mon: 21-04 American Roots in Maloe Melo on Monday Deur open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur  € 5,00
Wed; 23-04 Los Looches * D-Ranchers Cult Rock
Fri: 25-04 Bonetones Rock a Billy  Western Swing
Sat: 26-04 The Bluesmachine  C.D.Presentatie Blues
Mon: 28-04 American Roots in Maloe Melo on Monday Deur open 20.30 uur Aanvang 21.00 uur € 5,00
Beaver Nelson   Feat: Scrappy Judd Newcomb
Wed: 30-04 Queensnight Live Muziek

 

Program May 2003

Date:

Band:

Description:

Fri: 02-05 Tull Rock
Sat: 03-05 Fleur Du Mal  (Italy) Blues Rock
Sun: 04-05 American Roots in Maloe Melo on Sunday  Aanvang 22.00 uur  Entree € 5
Slick 57 (U.S.A. Texas) na Moulin Blues, Patronaat, Paradiso nu in Maloe Melo  Cow Punk
Wed: 07-05 N.L. The best of Melody line
Fri: 09-05 Rusty Bars Rock a Billy
Sat: 10-05 Chief O'Hara Sixties
Mon: 12-05 American Roots in Maloe Melo on Monday  Aanvang 22.00 uur  Entree € 5
Richard Buckner & Mark Spencer  (U.S.A. Texas)
Tue: 13-05 Band Stand ± 3 Bands O.L.V Nico (sextreem)
Wed: 14-05 Pane & Dröne Cult Rock
Thu: 15-05 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 16-05 Jancee Warnick & Pornick casino Rock
Sat: 17-05 The Bluesscatters Powerblues
Tue: 20-05 Student's Session o.l.v. (V.S.P.A.)  
Wed: 21-05 Outthere Rock
Fri: 23-05 Sue Moreno & The Flaming Stars Rock 'n roll
Sat: 24-05 Big Dez  (U.S.A. France) Top Blues
Mon: 26-05 American Roots in Maloe Melo on Monday  Aanvang 22.00 uur  Entree € 5
The Plaid Tongued Devils  & Romanaklezska (Canada)  Rock
Wed: 28-05 X-Offenders (Ex Warthogs) Rock
Fri: 30-05 All Shook Up Fifties Rock 'n Roll
Sat: 31-05 Blues Party Night  

 

Program June 2003

Date:

Band:

Description:

Wed: 04-06 Blender; Mary & Co; Soulphysticated The best of Melody line
Fri: 06-06 Arthur Ebelingband  
Sat: 07-06 Lamar Chase Blues Band (U.S.A.) Blues
Tue: 10-06 Band Stand ± 3 Bands O.L.V Nico (sextreem)  
Wed: 11-06 Psico Andino (Chili) Latin Crossover
Fri: 13-06 The Casey Sisters (U.S.A.) Before D-Day party  Rock 'n Roll
Sat: 14-06 Short Fuse Rock
Wed: 18-06 Ben Hur; Black Sheep Rock
Thu: 19-06 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 20-06 Winnie's Drumkit aanvang 20.00 uur.  Daarna The Blue Moon Special     Jump 'n Jive
Sat: 21-06 Pelt Deltarock
Tue: 24-06 Student's Session o.l.v. V.S.P.A. (o.v.b)  
Wed; 25-06 Paul Orta & Hook Herrera The Rumble Of The Harmonica's
Fri: 27-06 The Berserkerz & Support Punkrock
Sat: 28-06 Uwe Herr & The Muddy Boots (Germany) Blues & Rock

 

Program July 2003

Date:

Band:

Description:

Wed: 02-07 Dirty Rock  (Ex Off Road Band) Rock
Fri: 04-07 The Howling Coyotes Onvervalste Rock 'n Roll
Sat: 05-07 Springtij Nederlandstalige Ska Rock
Tue: 08-07 Band Stand ± 3 Bands o.l.v. Nico (sextreem)  Imago - ZZZBand - Pure (ex outsiders) (first tryout)
Wed: 09-07 Albino Experience Rock 'n Roll  (U.K.)
Fri: 11-07 T99 Jump Blues
Sat: 12-07 Mason Casey Bluesband Blues  (U.S.A.)
Wed: 16-07 Bash Crew Reggea
Fri: 18-07 Flat Broke Trio Rock 'n Roll  Rock a Billy  (Finland)
Sat: 19-07 Boyd Small's Four Plus One Jump Blues  (U.S.A.)
Mon: 21-07 Teddy Morgan  Aanvang ± 23.00 uur  (U.S.A.)
Wed: 23-07 Loretta & Denise Mongrell + The Bingo Trappers  Cult rock
Fri: 25-07 The Texas Billy Rockers Rock a Billy  (Portugal)
Sat: 26-07    
Wed: 30-07 Psico Andino Experimental Rock  (Chili)

 

Program August 2003

Date:

Band:

Description:

Fri: 01-08 Paul Orta Jump Blues
Sat: 02-08 Cuban Heels Garage Blues Rock
Wed: 06-08 Ricardo Roderiques Gitaar Rock  (Spain)
Fri: 08-08 Alley Cats Rock a Billy
Sat: 09-08 Instand Railroad Service Blues Rock
Tue: 12-08 Band Stand ± 3 Bands o.l.v. Nico (sextreem)  
Wed: 13-08    
Fri: 15-08 Rosie Flores Rock a Billy  Country  (U.S.A.)
Sat: 16-08 Paul Robbert Band Oke Blues
Wed: 20-08 Chemical War Babie's Garage Rock
Thu: 21-08 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 22-08 El Rio Trio Rock a Billy
Sat: 23-08 Marcel Scherpenzeel Band Southern Blues Rock
Wed: 27-08 Psico Andino Experimental Rock  (Chili)
Fri: 29-08 Catyanks Rock a Billy
Sat: 30-08 Sugar Mama Blues Rock

 

Program September 2003

Date:

Band:

Description:

Wed: 03-09 Artery Happy Rock (Bulgarije)
Fri: 05-09 Manuela & The Mood Swingers Rock 'n Roll Swing
Sat: 06-09 Paul Orta The Tex Mex Bluesman  Jump Blues (Texas U.S.A.)
Tue: 09-09 Band Stand ± 3 Bands o.l.v. Nico  
Wed: 10-09 Country & Western Session o.l.v. B. Boot  
Fri: 12-09 Lazy Sunday Dream American Roots Music
Sat: 13-09 The Chucky Monroes Alternative Country (Australie)
Wed: 17-09 Sex Bomb Nagasaki + Support Act Nix Nieuwz  Sixties Punk Rock
Thu: 18-09 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 19-09 The Barn Stompers Western Swing
Sat: 20-09 The Hucksters Rock
Tue: 23-09 Student's Session o.l.v. V.S.P.A.  
Wed: 24-09 Psico Andino Experimental Rock  (Chili)
Fri: 26-09 The Reno Brothers Rock a Billy
Sat: 27-09 B.J' s Pawn Shop American Roots Music

 

Program October 2003

Date:

Band:

Description:

Wed: 01-10 Stronk - Rolf - Barehouse Melody Line Bands
Fri: 03-10 The Red Shots Rock a Billy
Sat: 04-10 Hank & The Comotion Blues Rock
Sun: 05-10 Tim Easton & Jud Newcomb - Supersinger,Songwriters  Kaliber John Hiatt  (U.S.A.)
Wed: 08-10 Big Dez Blues  (France)
Fri: 10-10 Betty's Doghouse Rock a Billy
Sat: 11-10 The Blues Machine Blues
Tue: 14-10 Band Stand ± 3 Bands o.l.v. Nico  
Wed: 15-10 Artery Balkan Blues  (Bulgarije)
Thu 16-10 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 17-10 The Lamar Chase Band Suprising Blues
Sat: 18-10 Sonny James & The Sinners Blues Rock  (U.S.A. Houston Texas)
Tue: 21-10 Student's Session o.l.v. V.S.P.A.  
Wed: 22-10 Country & Western Night - Jam o.l.v. B.Boot & Jan The Lazyman
Fri: 24-10 The Jime Rock a Billy  (Scandinavië)
Sat: 25-10 Suprising Party = Anneriek's Tribute To Janis Joplin
Wed: 29-10 Psico Andino Experimental Rock  (Chili)
Fri: 31-10 Tandy American Roots Music  (U.S.A. NYC)

 

Program November 2003

Date:

Band:

Description:

Sat: 01-11 The Marble Tones Blues Rock
Wed: 05-11 Melody Line's Best o.l.v. Leen  
Fri: 07-11 The Tin Stars Rock a Billy
Sat: 08-11 Carolyn Wonderland Blues Rock  (Houston Texas U.S.A.)
Mon: 10-11 Shannon Lyon  (Canada) Carolyn Wonderland (U.S.A.)  Aanvang 21.00 uur
Tue: 11-11 Birthday Party  Luis Diaz (Diverse Bands) (Chili)
Wed: 12-11 Psico Andino Experimental Rock  (Chili)
Fri: 14-11 Alley Cats Rock 'n Roll  Rock a Billy
Sat: 15-11 Springtij Nederlandse Ska  Pop Rock
Mon: 17-11 Bjorn Stringmachine Berge Acoustic Hip Hop Blues
Tue: 18-11 Band Stand ± 3 Bands o.l.v. Nico  
Wed: 19-11 Roots Club o.l.v. B.Boot & Jan The Lazyman o.a. Hillbilly Boogiemen, Sonny George, Sue Moreno
Thu: 20-11 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 21-11 Martin Lewis & His Jivemen Jive
Sat: 22-11 Mason Casey Blues Rock  (U.S.A.)
Tue: 25-11 Student's Session o.l.v. V.S.P.A.  
Wed: 26-11 Artery Balkan Rock  (Bulgarije)
Fri: 28-11 Sue Moreno & The Flaming Stars Rock 'n Roll  Rock a Billy
Sat: 29-11 Juke Joints Blues Rock

 

Program December 2003

Date:

Band:

Description:

Mon: 01-12 Ben Weaver Singer Songwriter a la Tom Waits + Supp act Brian T. Bourgault  (U.S.A.)
Thu: 02-12 Student's Session o.l.v. V.S.P.A.  
Wed: 03-12 Melody Line's Best o.l.v. Leen  
Fri: 05-12 The Roaddogz Blues
Sat: 06-12 Bloosers Blues  (France)
Thu: 09-12 Band Stand ± 3 Bands o.l.v. Nico  
Wed: 10-12 Artery Balkan Rock
Fri: 12-12 Arthur Ebeling Famous Artist
Sat: 13-12 Sonny George Rockin Country  (Nashville U.S.A.)
Wed: 17-12 The Digital Funk Lounge - Pablo,Jeff,T.Roy  
Thu: 18-12 Maloe Melo Super Reunion Session o.l.v. Peter Lavell & Friends
Fri: 19-12 De Wilma's + Gasten Country
Sat: 20-12 Marcel Scherpenzeel band Southern Blues Rock
Wed: 24-12 Roots Club o.l.v. Bert.Boot, Rick en Jan The Lazyman
Thu: 25-12 1e Kerstdag Gesloten  
Fri: 26-12 2e Kerstdag Gesloten  
Sat: 27-12 The Maloe Melo All Stars Blues
Wed: 31-12 Nieuw Jaar In Met Big Dez The Best In Blues  (France)